Slide 1 jFlow Plus

Ogrzewanie

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego z mieszaczem i rotametrami

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym i rotametrami. Występują w wersji od 3 do 10 obiegów. Rozdzielacz z grupa pompową dzięki bardzo uniwersalnej konstrukcji pozwala na zastosowanie każdego sterowania a montaż rozdzielacza w połączeniu z automatyką cyfrowa WLM2 zdecydowanie obniża koszty ogrzewania i podnosi komfort użytkowania.

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym. Występuje w wersji od 3 do 10 obiegów. Rozdzielacz z grupą pompową dzięki bardzo uniwersalnej konstrukcji pozwala na zastosowanie każdego sterowania a montaż rozdzielacza w połączeniu z automatyką cyfrowa WLM2 zdecydowanie obniża koszty ogrzewania i podnosi komfort użytkowania.

Dwufunkcyjny rozdzielacz "2 w 1"

Dwufunkcyjny rozdzielacz "2 w 1" to kompaktowe urządzenie pozwalające jednocześnie zasili grzejniki i ogrzewanie podłogowe. Specjalna konstrukcja pozwala zasila układ grzejników i układ ogrzewania podłogowego wodą o różnych temperaturach. Ogrzewanie podłogowe max. 45°c. Ogrzewanie grzejnikowe max. 90°c. Rozdzielacz "2 w 1" dzięki bardzo uniwersalnej konstrukcji pozwala na zastosowanie każdego sterowania a montaż rozdzielacza w połączeniu z automatyką cyfrowa WLM2 zdecydowanie obniża koszty ogrzewania i podnosi komfort użytkowania.

Oferta handlowa | Usługi | Serwis | Kontakt